Starring Two

Grupu “Starring Two” 2005. g. Jūrmalā izveidoja Sandris Savickis (sintezatori, programmēšana) un Edgars Kuriks (vokāls, ģitāra). No 2006. līdz 2008.g. grupa izdeva pirmos trīs radiosinglus – “He Said”, “Rotterdam” un “Joe Blow” – un kopā ar grupu STandART Latvijā un Igaunijā. Sandris Savickis 2006. gadā bija producējis STandART singlu “Korozija”.

2007. gadā Sandris Savickis un Kalvis Kluburs no STandART izveidoja projektu “Padome” un 2008. gadā publicēja singlu “Te Nav Vietas Tev”. 2010. gada sākumā Sandris Savickis izveidoja remiksu grupas STandART dziesmai – “Animals of Our Kind” (Space Traveller Mix).

Paralēli noritēja darbs pie “Starring Two” pirmā studijas albuma, tomēr Edgars Kuriks pārcēlās uz dzīvi ārpus Latvijas, un, lai albumam ierakstītu vokālu, grupai 2010. gadā pievienojās Kalvis Kluburs. Tā kā “Starring Two” un projekta “Padome” sastāvi nu bija vienādi, tika nolemts turpmākās aktivitātes apvienot zem “Starring Two” nosaukuma.

2012. gada jūnijā klajā nāca “Starring Two” jaunākais singls “Hospital”  un arī debijas albums “Portaits & Landscapes”. Šai pašā gadā tika sākts darbs pie jaunas dziesmas latviešu valodā “Jērs”, kas tika publicēta 2018. gada septembrī.

 

https://starringtwo.bandcamp.com

https://www.facebook.com/starringtwo